Deneyler ve Deneylere Kayıt

Deneyler ve Deneylere Kayıt

1. Deney

2. Deney

3. Deney

4. Deney

5. Deney

{7 Mart Perşembe günü saat 1600 ile 1700 arası 1. deneyle ilgili eksikliklerini gidermek isteyen öğrencilere izin verilecektir. Bu izin sadece 1. deney için geçerlidir. Bundan sonraki deneylerde, Her öğrenci, IAR daki projesini ve IAR ı kapatıp, kendi dosyası içinde oluşturduğu o günkü proje dosyasını zipleyecek, zipsiz halini silecek ve laboratuvardan ayrılacaktır.}

2.Experiment

3. Experiment

4. Experiment

5. Experiment

{7th March Thursday There will be a time slot between 1600 to 1700, Students are allowed to coplete their first experiment in the lab, but this is valid for only the first experiment. After this time,  At the end of the experiment close your project, close IAR program, zip your project as P2.zip, delete the project folder P2 and leave the lab. You are going to do same thing to all future labs.}

Kayıt Kuralları

  1. Öğrenci bir deney gurubunda bir PC ye kayıt yaptırdıktan sonar ancak email göndererek bu kaydını değiştirebilir.
  2. Deneylerden önce deneyde yapılacak çalışmayı mutlaka okuyunuz. Eğer öğrencinin deneye hazır gelmediği, deneyde kendi deney düzeneği dışında bir düzenekle ilgilendiği, cep telefonu ile ilgilendiği gibi durumlarda öğrenci deneyden atılacaktır.
  3. Öğrencinin iki seferden daha fazla deneye gelmediği yada deneyden atıldığı olursa öğrenci o dönem devamsızlıktan kalır.
  4. Sadece bir PC ye kayıt yaptırın, üstte o PC ye ait seans ve sağda o PC nin konumu gösterilmektedir.
  5. Her bir kayıt anlık olarak kaydedilmektedir. Bilgilerinizi girince sayfayı kapatınız ve tekrar kontrol ediniz
  6. 2018/2019 yılı Bahar döneminde Mikroişlemciler Laboratuvarı Sadece Cuma günleri yapılacak, deneyler saat 9 da başlayıp saat 20 ye kadar sürecektir.

 

Deney Kayıt Listesi

Deney kayıtlarında değişiklik için mail atınız ( ikaya@ktu.edu.tr )